Ön jelenleg a(z) Központi Statisztikai Hivatal Könyvtár Videotorium aloldalát böngészi. A keresési találatok, illetve az aloldal minden felülete (Főoldal, Kategóriák, Csatornák, Élő közvetítések) kizárólag az intézményi aloldal tartalmait listázza. Amennyiben a Videotorium teljes archívumát kívánja elérni, kérjük navigáljon vissza a Videotorium főoldalára!

Tereken innen és túl: ügyfélközpontú térátalakítás a DEENK-ban

105

Tereken innen és túl: ügyfélközpontú térátalakítás a DEENK-ban

Elhangzott a Központi Statisztikai Hivatal Könyvtár, a Magyar Könyvtárosok Egyesülete Társadalomtudományi Szekciója és az Országos Széchényi Könyvtár Szakkönyvtári seregszemle 2021 című konferenciáján 2021. március 31-én.

több kevesebb

Szakkönyvtári seregszemle - 2021

Könyvtártudomány

Karácsony Gyöngyi (előadó)